Zerkali Państwo na termometry? Wskazują wyjątkowo niegrudniową temperaturę, na opady śniegu też się nie zanosi – cóż więc innego przyszło nam zrobić, jeśli nie czekać wiosny! A ta zawita z całą pewnością w teatrze już w najbliższym tygodniu (i to nie byle jaka, bo „Najlepsza”!) w nieoczekiwanej cenie.
najlepsza-wiosna_fot-NK-m(19)

Na hasło „wiosna w grudniu” już teraz możecie Państwo kupić w kasie teatru bilety na spektakl „Najlepsza wiosna” w specjalnej cenie 25 złotych. Okazja jest wyjątkowa tak, jak i spektakl – grany nie na scenie teatru, a na… foyer. Ta nietypowa przestrzeń sprzyja atmosferze spektaklu – nieco tajemniczej z wątkiem… kryminalnym! Znacie Bonnie i Clyde’a? Początkowo popełniali drobne wykroczenia, z czasem zaczęli się dopuszczać morderstw. Błyskotliwy dramat Michała Bajera zaczyna się od końca tej historii – od wejścia do własnego domu pachnącego nowością i wyciągnięcia rewolweru. Padają dwa strzały…

Dramat został napisany na zamówienie Teatru Współczesnego przez jednego z najciekawszych, współczesnych dramatopisarzy, Michała Bajera, finalisty Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, który na co dzień mieszka i pracuje w Szczecinie.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Spektakl gramy 11, 12 i 13 grudnia z przyczyn technicznych nie o 19:00, a o 19:30.

Wciąż dostępne są bilety. Pamiętajcie: „wiosna w grudniu” = bilet za 25 złotych!

 

Na zdjęciu Konrad Beta w roli Wiktora, fot. Natalia Kabanow.

Ads

facebook