Luty w tym roku był wyjątkowo gorący – a to za sprawą premiery spektaklu „Być jak Beata”, który okazał się niezaprzeczalnym hitem. Jeśli zostajesz na majówkę w mieście, albo spodziewasz się gości – koniecznie wybierzcie się do teatru!
Być jak Beata14 - fot. Monika Stolarska

Muzyczne show jakiego jeszcze nie było. Spektakl, który wzruszył i rozbawił do łez samą Beatę Kozidrak. Zachwyt publiczności budzą aranżacje hitów BAJMU i przezabawne kreacje aktorskie, nadające im nowe, często zaskakujące znaczenie. W teatrze wszystko jest możliwe, nawet najbardziej niepozorny emerytowany policjant, zakonnica czy właściciel bistra z kebabem mogą „być jak Beata”. Zapraszamy zwyczajne dziewczyny, estradowe bestie i skromnych wrażliwców, wszystkich – zadowolimy nawet najbardziej wymagających.

Najlepszą recenzją będzie chyba wypowiedź samej wokalistki, która zaraz po premierze opowiedziała o swoich wrażeniach dziennikarzom portalu gwiazdy.wp.pl:

Dawno się tak dobrze nie bawiłam i nie śmiałam. Często oglądam komedie, ale w żadnej nie było tylu emocji, co w tym spektaklu. Nie zabrakło też uśmiechu i ironii, ale co najważniejsze, pojawiły się wątki bardzo mądre które dotyczą nas wszystkich.”

Gwiazda dotknęła w tej wypowiedzi sedna spektaklu – aktorzy i ich wypowiedzi bawią (nierzadko do łez!), scenografia połyskuje, kostiumy robią wrażenie, ale za tym błyskiem, blichtrem i humorem stoi coś dużo ważniejszego…

Jeśli jeszcze nie macie planów na pierwsze majowe wieczory, spieszymy z pomocą. Spektakl „Być jak Beata” gramy 2, 3 i 4 maja (piątek, sobota i niedziela) o 19:00 na Dużej Scenie. Bilety wciąż jeszcze są dostępne, ale z każdym kolejnym dniem ich ubywa… Zatem – jeśli jesteś sobą i spełniasz marzenia, to możesz wszystko – także „być jak Beata”! Przyjdź i się przekonaj.

Ads

facebook