Tym z Państwa, którzy jeszcze nie widzieli słynnej „Beaty” przypominamy – od czwartku do niedzieli zapraszamy na ostatni set w tym sezonie!
Być jak Beata13 - fot. Monika Stolarska

Muzyczne show jakiego jeszcze nie było. Spektakl, który wzruszył i rozbawił do łez samą Beatę Kozidrak. Zachwyt publiczności budzą aranżacje hitów BAJMU i przezabawne kreacje aktorskie, nadające im nowe, często zaskakujące znaczenie. W teatrze wszystko jest możliwe, nawet najbardziej niepozorny emerytowany policjant, zakonnica czy właściciel bistra z kebabem mogą „być jak Beata”. Zapraszamy zwyczajne dziewczyny, estradowe bestie i skromnych wrażliwców, wszystkich – zadowolimy nawet najbardziej wymagających. Jeśli jesteś sobą i spełniasz marzenia, to możesz wszystko – także „być jak Beata”! Przyjdź i się przekonaj.

Gramy od czwartku (6 czerwca) do niedzieli (9 czerwca) – w czwartek i piątek o godz. 20:00, w sobotę i niedzielę o 19:00. Bilety wciąż są dostępne, ale szybko ich ubywa – zatem nie zastanawiajcie się za długo, piszcie do nas (bow@wspolczesny.szczecin.pl) i dzwońcie (91 489 23 23) lub rezerwujcie bilety w zakładce REPERTUAR.

Zapraszamy też do obejrzenia animacji studentów kierunku sztuka mediów i animacja Akademii Sztuki w Szczecinie [link].

Ads