„Bzik….” w finale ogólnopolskiego konkursu

Mamy dobre wieści – spektakl „Bzik. Ostatnia minuta” przeszedł do finału 24. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Komisja Artystyczna 24. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej po obejrzeniu 136 spektakli dopuszczonych do Konkursu, zakwalifikowała do finałowego, II etapu 13 przedstawień, w tym również „Bzika. Ostatnią minutę” w reżyserii Eweliny Marciniak. Pełną listę przedstawień finałowych można znaleźć na stronie www.sztukawspolczesna.org.

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu popularyzację współczesnego dramatu polskiego, promocję rodzimych dramatopisarzy, wspomaganie teatrów wystawiających polski dramat i adaptacje polskiej literatury współczesnej oraz nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych.

Jury raz jeszcze obejrzy finałowe spektakle, a to dobra wiadomość także dla naszych widzów, bowiem spektakl „Bzik. Ostatnia minuta” zagramy jeszcze w tym sezonie! Śledźcie naszą zakładkę repertuar, już wkrótce więcej szczegółów i terminy. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy na „Bzika”!

  • specjalistka ds. literackich i promocji Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook