Naładowani pozytywną energią sobotniej premiery, zaczynamy nowy tydzień! Przeczytajcie co będzie się u nas działo w najbliższym czasie.
29.01.2014 Szczecin Teatr Wspolczesny spektakl pt. Pocalunek rez. Marek Pasieczny foto Bartlomiej Jan Sowa

Oprócz najświeższego, jeszcze ciepłego i błyszczącego złotem spektaklu „Być jak Beata” (którego premiera odbyła się w ubiegłą sobotę), zapraszamy również do Teatru Małego na kultowy spektakl „Pocałunek”. To pełna delikatnego humoru, poruszająca sztuka Gera Thijsa, jednego z najbardziej popularnych współczesnych autorów w Holandii. Dwoje nieznajomych spotyka się przypadkiem na górskim szlaku. Oboje są na życiowym rozdrożu. On, niegdyś obiecujący komik, dziś pracuje w parku rekreacyjnym w przebraniu misia, ona – poważna, dawniej lokalna piękność, teraz czeka na ważne wyniki badań. Czy tytułowy pocałunek może połączyć ich na zawsze…? „Pocałunek” zagramy od piątku do niedzieli (8-10 lutego). Zostało dosłownie kilka biletów na sobotę i niedzielę, bilety na piątek zostały już wyprzedane.

Spektakl „Być jak Beata” gramy na Dużej Scenie – w tym tygodniu we wtorek, sobotę i niedzielę (5, 9 i 10 lutego) – ale bilety schodzą jak świeże bułeczki, radzimy się pospieszyć! A już w przyszłym tygodniu wraca do nas tropikalny „Bzik. Ostatnia minuta”. Śledźcie koniecznie naszą stronę!

Ads

facebook