Drodzy widzowie! W tym pięknym, pełnym oczekiwania czasie chcielibyśmy złożyć Państwu najlepsze życzenia świąteczne.
Fanny i Aleksander-4

Spokojnych świąt w rodzinnym gronie, inspirujących rozmów z bliskimi, odpoczynku i wszystkiego, co najpiękniejsze w Nowym Roku! Zdrowia, pogody ducha, niegasnącej twórczej energii, wielu niezapomnianych dni i jak najliczniejszych spotkań z nami na teatralnej widowni.

W tym świąteczno-noworocznym czasie na Dużej Scenie będzie można zobaczyć spektakl „Fanny i Alexander” (28 grudnia o godz. 18:00, 29 grudnia – o 19:00). Planujemy też specjalny, sylwestrowy pokaz spektaklu „Przyszedł mężczyzna do kobiety” – tym razem na Dużej Scenie. W Teatrze Małym 26, 29 i 30 grudnia będzie można zobaczyć „Kobietę zagrożoną niskimi świadczeniami emerytalnymi” – muzyczna propozycja w sam raz na zakończenie roku (będą też cekiny!).

Tuż po nowym roku (3, 5 i 6 stycznia) zagramy „Najlepszą wiosnę” (przedstawienie grane na foyer za Dużą Sceną), 4 i 5 stycznia – „Godzinę spokoju” (świetna propozycja dla tych, którzy po intensywnym świątecznym czasie takiej godziny potrzebują!), w Teatrze Małym natomiast na scenie zobaczymy „Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie” (4, 5 i 6 stycznia).

Przypominamy, że w związku ze świętami kasa Teatru na Wałach Chrobrego w dniach 24, 25 i 26 grudnia będzie nieczynna, natomiast kasa w Teatrze Małym 26 grudnia będzie czynna od godziny 18:00 do 19:00.

Raz jeszcze wszystkiego, co najlepsze i do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook