Jak przypadkowo zostać milionerką? Wracamy z „Arcydziełem”!

Po dłuższej przerwie „Arcydzieło na śmietniku” wraca na scenę! Spektakl powstał w 2017 roku z okazji jubileuszu czterdziestolecia pracy artystycznej Anny Januszewskiej i Grzegorza Młudzika.
Arcydzieło na śmietniku-160

„Arcydzieło….” to oparta na faktach historia eks-barmanki, Maude Gutman, która zupełnie nieświadomie kupiła w lumpeksie za grosze… dzieło sztuki. Szybko okazało się, że jego autorem  najprawdopodobniej jest słynny malarz, Jackson Pollock. W domu kobiety pojawia się ekspert w dziedzinie sztuki, który podważa autentyczność obrazu… Czy charakterna Maude da za wygraną? I co właściwie możemy nazwać „prawdziwą sztuką”…?

Spektakl gramy w Teatrze Małym od czwartku do soboty – w czwartek i piątek (24 i 25 października) o 19:00, a w sobotę (26 października) o godz. 17:00. Są jeszcze wolne bilety na czwartek i piątek (na sobotę został jeden, szczęśliwy bilet!) – dzwońcie do nas (91 489 23 23), piszcie (bow@wspolczesny.szczecin.pl) lub rezerwujcie przez stronę internetową (zakładka REPERTUAR).

Zachęcamy też do lektury artykułu kontekstowego na blogu [link].

W sprawie biletów – piszcie do nas (bow@wspolczesny.szczecin.pl), dzwońcie pod numer 91 489 23 23 lub rezerwujcie przez stronę (zakładka REPERTUAR). Do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook