Ostatni marcowy weekend i piątek spędzamy w teatrze – już dziś wieczorem w Malarni prapremiera spektaklu Bartosza Żurowskiego „Judaszaweł”.
Judaszawe-7

„Dla mnie to jest przede wszystkim refleksja, dotycząca tożsamości, która jest chrześcijańska – czy podpisujemy się pod tą wiarą czy nie, to żyjemy w takim świecie, w jakim żyjemy, jesteśmy pod wpływem tych treści i tych, którzy z tych treści korzystają. Warto przyglądać się tym podstawom, z których to wypływa” – mówił w rozmowie z Kamilą Paradowską autor scenariusza i reżyser, Bartosz Żurowski. Z ogromną ciekawością czekamy na dzisiejszy premierowy wieczór, a naszych widzów zapraszamy do Malarni od wtorku (bilety na niedzielny pokaz – 31 marca – są już wyprzedane) – gramy 2, 3, 4 i 5 kwietnia o godz. 19:00, a w przyszły weekend (6-7 kwietnia) o 20:00. W sprawie rezerwacji biletów dzwońcie i piszcie do nas (91 489 23 23, bow@wspolczesny.szczecin.pl) lub rezerwujcie przez stronę (zakładka REPERTUAR).

Zachęcamy też do kupna programu do spektaklu (do nabycia w kasie teatru i przed spektaklem „Judaszaweł” w Malarni). Do zobaczenia!

 

Fot. Piotr Nykowski.

Ads

facebook