Błysk cekinów, uderzenia werbla, piosenki, które nucimy wszyscy i charyzmatyczna Maria Dąbrowska – nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zakończenia sezonu!
Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi-36

Drodzy Państwo, to jest HIT! Już w najbliższy weekend (30 czerwca i 1 lipca, godz. 19:00) w Teatrze Małym znów pojawi się „Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi”, spektakl-performance Marii Dąbrowskiej. Usłyszymy przeboje m.in. takich wykonawców jak Maanam, zespół Desireless czy Alicja Majewska. Występ zamknie bardzo intensywny twórczo sezon w naszym teatrze. I zrobi to „z przytupem”, wierzcie nam na słowo!

Nie bójmy się słowa recital, nie bójmy się słowa artystka. Wyśpiewa piosenki, przy których nasze mamy popłakiwały cicho w kuchni, waląc tłuczkiem w schabowego. Nawet w najbardziej niewygodnych butach, wystąpi tak, jakby się w nich urodziła. Jeszcze nie oswojona, a już zagrożona. Kobieta. Człowiek. Razem z jedynym perkusistą podłączonym do rytmu wszechświata, stworzą złocisty duet. Na ich niebie, dwa słońca mogą płonąć jednocześnie.

U boku aktorki wystąpi szczeciński perkusista, Kuba Fiszer.

Do zobaczenia we Współczesnym!

 

Ads

facebook