„Królestwo zwierząt” powraca! Zapraszamy na pokaz specjalny

W przyszły weekend szykujemy dla Was specjalny pokaz spektaklu „Królestwo zwierząt”, przygotowanego przez młodzież uczestniczącą w pierwszej edycji Pracowni Teatralnej. Wejściówki kosztują tylko 1 PLN!
krolestwostrona

W ubiegłym sezonie otworzyliśmy nabór do pierwszej edycji Pracowni Teatralnej – cyklu warsztatów dla młodzieży prowadzonych przez aktorów, Michała Lewandowskiego i Macieja Litkowskiego. W zajęciach wzięła udział grupa młodych, twórczo zaangażowanych ludzi, a efektem ich dziesięciomiesięcznej, wytężonej pracy był spektakl „Królestwo zwierząt” według tekstu duetu Nolte Decar. Spektakl wyreżyserowali prowadzący warsztaty aktorzy TW, a na scenie stanęli młodzi aktorzy – uczestnicy Pracowni. Relacji z czerwcowego pokazu przedstawienia można posłuchać tutaj [link].

Po doskonale przyjętym pokazie spektaklu w ubiegłym sezonie postanowiliśmy włączyć „Królestwo zwierząt” do projektu Dorosłość. Kierujemy go do nastoletniej publiczności, zapraszając do rozmowy na tematy związane z dorastaniem. Tym razem, problemy bliskie młodym ludziom, w odważny, bezkompromisowy sposób, opowiedzą im ich rówieśnicy.

O czym jest ta sztuka? Dla mnie jest to tekst o nieznośnej lekkości bytu młodości.

(Iwona Nowacka, tłumaczka)

W sobotę (5 października) spotykamy się w Teatrze Małym o godz. 20:00, a w niedzielę (6 października) o 16:00. Wejściówki w cenie 1 zł można kupić w kasie na Wałach Chrobrego lub w Teatrze Małym w godzinach pracy kasy. Po każdym pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami i publicznością. Zabierzcie na spektakl znajomych i wpadajcie do Teatru Małego – warto, obiecujemy!

Na plakacie twórcy spektaklu – młodzi aktorzy oraz Michał Lewandowski i Maciej Litkowski.

Ads

facebook