„Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…” Jeżeli znacie ten cytat, jeżeli potraficie rozwijać ciąg dalszy w nieskończoność – ZAPRASZAMY!
fota na stronę

Już z początkiem wakacji ruszamy w coroczną, letnią, teatralną podróż! Tym razem zabieramy się za temat bajek, baśni, bajania i bajdurzenia. Wspólnie zanurzymy się w świat fantastycznych opowieści, które straszyły/śmieszyły/pocieszały/uczyły (niepotrzebne skreślić) nas w dzieciństwie, których uniwersalna mądrość towarzyszy nam do dziś.

Która bajka była tą „jedyną”? Która budziła największy strach? Którą chcę przekazać dalej? Co ona dla mnie oznacza? Te i inne pytania zadamy sobie w czasie zajęć, aby razem stworzyć naszą wspólną teatralną opowieść.

Warsztaty, które poprowadzą Barbara i Michał Lewandowscy (aktorzy Teatru Współczesnego w Szczecinie) oraz Piotr Bumaj (aktor Teatru Polskiego w Szczecinie) odbędą się w  Teatrze Małym (Deptak Bogusława X 6). Zajęcia potrwają dwa tygodnie, od 2 do 13 lipca, natomiast pokaz tego, co udało się przygotować podczas warsztatów zaplanowano na 14 lipca. Zapraszamy uczestników w wieku od 10 do 15 lat. 

Koszt wynosi 680 zł (w cenę jest wliczony dwudaniowy obiad). W sprawie zapisów i szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Iwoną Jeną (91 488 65 55, 91 433 62 24, e-mail : teatrmaly@wspolczesny.szczecin.pl). Można się zapisać także przy okazji odwiedzin w Teatrze Małym.

 

Do zobaczenia we Współczesnym!

 

Ads

facebook