Letnie Warsztaty Teatralne 2018 – „Z innej bajki”

Warsztaty odbywają się co roku pod koniec wakacji w Teatrze Małym na Deptaku Bogusława i są dla uczestników – dzieci i młodzieży – znakomitym zwieńczeniem wakacji i wielką teatralną przygodą. W tym roku warsztaty odbędą się pod hasłem „z innej bajki”.

 

„Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami…”

Jeżeli znacie ten cytat, jeżeli potraficie rozwijać ciąg dalszy w nieskończoność – ZAPRASZAMY!

Już z początkiem wakacji ruszamy w coroczną, letnią, teatralną podróż!Tym razem zabieramy się za temat bajek, baśni, bajania i bajdurzenia. Wspólnie zanurzymy się w świat fantastycznych opowieści, które straszyły/śmieszyły/pocieszały/uczyły (niepotrzebne skreślić) nas w dzieciństwie, których uniwersalna mądrość towarzyszy nam do dziś.

Która bajka była tą „jedyną”? Która budziła największy strach? Którą chcę przekazać dalej? Co ona dla mnie oznacza? Te i inne pytania zadamy sobie w czasie zajęć, aby razem stworzyć naszą wspólną teatralną opowieść.

 

MIEJSCE:  Teatr Mały, Deptak Bogusława X 6
TERMINY WARSZTATÓW:  zajęcia 2.07-13.07. 2018, pokaz 14.07. 2018 r.
WIEK UCZESTNIKÓW: 10-15 lat
KOSZT: 680 zł (w cenę jest wliczony dwudaniowy obiad)
PROWADZĄCY: Barbara i Michał Lewandowscy – aktorzy Teatru Współczesnego w Szczecinie oraz Piotr Bumaj – aktor Teatru Polskiego w Szczecinie
ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: Teatr Mały ul. Ks. Bogusława X 6, Iwona Jena  91 488 65 55, 91 433 62 24, e-mail : teatrmaly@wspolczesny.szczecin.pl

 

 

Do dzieła!

W 2017 roku warsztaty odbyły się pod hasłem „Do dzieła!”, prowadzili je aktorzy Teatru Współczesnego, Barbara i Michał Lewandowscy oraz aktor Teatru Polskiego Piotr Bumaj. Co roku na finał trwających dwa tygodnie warsztatów zaplanowany jest pokaz dla rodziców.

Zapisy ruszają pod koniec roku szkolnego – zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony!

Ads

facebook