Nowa strona teatru

Witamy na naszej stronie internetowej! Pragnąc ułatwić naszym Widzom kontakt z nami, postanowiliśmy stworzyć całkowicie nowy serwis internetowy. Mamy ogromną nadzieję, że poruszanie się po niej będzie przyjemnością, a strona spełni Wasze oczekiwania.

Nykowski1

Strona dostosowana jest do urządzeń mobilnych – nie powinno sprawiać problemu korzystanie z niej na tablecie, czy smartfonie. Strona przez najbliższy miesiąc będzie funkcjonowała w wersji beta – testowej, zatem dowiemy się, także od Was – użytkowników, czy wszystko, co zaplanowaliśmy działa bez zarzutu. Wkrótce pojawią się także nowe rozwiązania pozwalające jeszcze sprawniej i szybciej kupić bilet oraz zarezerwować miejsce na widowni.

Co nowego? Przede wszystkim warto zajrzeć do galerii zdjęć aktorów – nowe fotografie zespołu zostały wykonane przez Piotra Nykowskiego. Sukcesywnie będą się też pojawiały zakulisowe zdjęcia w dziale „backstage” wykonane przez teatralnego fotografa. Chętnie odwiedzany blog teatru tym razem pojawił się na stronie głównej, aby jeszcze szybciej można było dotrzeć do wywiadów, informacji i relacji z życia teatru. Na głównej stronie odnajdziecie także nasze najnowsze filmy i teledyski oraz opisy scen. Już niedługo pojawi się także angielska wersja strony dla gości z zagranicy.

Koncepcję strony na bazie szablonu WordPress opracowała Kamila Paradowska, programowaniem zajęła się firma Ligo ze Szczecina – na co dzień od wielu lat wspierająca teatr od strony informatycznej. Liczymy na wszelkie sugestie i uwagi pod adresem mailowym redaktorki strony, Jagody Prześlugi: jagoda@wspolczesny.szczecin.pl.

Ads

facebook