Nadchodzi nowy sezon! Jeszcze nie wypuszczamy z objęć lata i wakacji, jeszcze cieszymy się długimi dniami i błogim lenistwem, kasa teatru wciąż jeszcze jest zamknięta, ale my już szykujemy się do rozpoczęcia kolejnego, intensywnego sezonu.
GeneralnaII-94

Nie możemy jeszcze oficjalnie zdradzić tytułów wszystkich premier, jakie planujemy (ale śledźcie naszą stronę i media społecznościowe – zapewniamy, że będzie się działo naprawdę dużo!), natomiast od dłuższego czasu wiadomo już co pojawi się na scenie we wrześniu (zajrzyjcie do zakładki REPERTUAR). Zaczynamy z przytupem, muzycznym spektaklem „Być jak Beata” , zagramy też kultową „Godzinę spokoju”, a na deskach Malarni będzie można zobaczyć efekt koprodukcji Teatru Współczesnego w Szczecinie z Teatrem Powszechnym w Łodzi czyli „Wracaj” w reżyserii Anny Augustynowicz. W drugiej połowie września zapraszamy do Teatru Małego na „Wieżę z klocków” – monodram z udziałem Magdaleny Myszkiewicz, a końcówka miesiąca należy do dwóch premier. „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” widzowie mieli już okazję zobaczyć przy okazji przedpremierowych pokazów w czerwcu, tym razem zapraszamy na oficjalną premierę spektaklu na Malarni (w piątek, 27 września). Dzień później kolejna premiera, tym razem na deptaku Bogusława – spektakl „Zabić prezydenta” w reżyserii Piotra Ratajczaka z Arkadiuszem Buszko w roli Eligiusza Niewiadomskiego.

Jeśli zatem nie macie planów na pierwszy, powakacyjny miesiąc – spieszymy z pomocą i zapraszamy do teatru! Kasa przy Wałach Chrobrego otwiera się 26 sierpnia, ale niecierpliwym przypominamy o możliwości zakupu biletu za pośrednictwem strony internetowej (przez zakładkę REPERTUAR).

Do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook