Napięcie rośnie! Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniej w tym sezonie premiery na Dużej Scenie. Już 26 maja na deskach Teatru Współczesnego „Czarownice z Salem” z reżyserii Adama Orzechowskiego.
czarownicezsalem2

„W 1692 roku w Prowincji Zatoki Massachusetts wskutek oskarżeń o czary stracono czternaście kobiet, pięciu mężczyzn i dwa psy” – czytamy w najnowszym dodatku do Rzeczpospolitej. To będzie jednak nie tylko historia ludzi skazanych na szubienicę w XVII wieku – Arthur Miller sięgnął po nią bowiem w szczególnym w historii Ameryki momencie i jednocześnie w burzliwym dla siebie okresie prywatnym (więcej o tym pisze w programie do spektaklu dramaturg, Radosław Paczocha).

Szykuje się naprawdę intrygujący wieczór w teatrze – o tym, czego możemy się spodziewać opowiadają w najnowszym podcaście aktorki: Magdalena Wrani-Stachowska, Dominika Kimaty i Barbara Lewandowska. Zatem kto może, niech posłucha już teraz, innych zachęcamy do wysłuchania w wolnej chwili, przy kubku gorącej kawy czy herbaty. Premiera „Czarownic…” już w najbliższą niedzielę o 19:00, potem gramy we wtorek i środę (28- 29 maja) oraz 1 i 2 czerwca. Szczegóły w zakładce REPERTUAR. Do zobaczenia!

Ads

facebook