W maju na naszej scenie gościmy kontrapunktowe spektakle, ale oprócz tego też dzieje się sporo – pod koniec miesiąca zapraszamy na premierę „Czarownic z Salem”, a już za niecałe dwa tygodnie na dwa pokazy „Pijanych” w specjalnych cenach.
Pijani_dokumentacja-80

W sobotę, 18 maja, z okazji Dnia Teatru Publicznego, zagramy „Pijanych” w reżyserii Norberta Rakowskiego. Bilety na to wydarzenie będzie można nabyć tylko w kasie teatru i wyłącznie 18 maja za bajecznie niską kwotę 350 (!) groszy. Natomiast dla tych z Państwa, którzy nie mogą zjawić się w teatrze w sobotę, mamy równie interesujące rozwiązanie – dzień wcześniej, 17 maja również gramy „Pijanych” w specjalnej cenie 18 złotych (w ramach KULTURY DOSTĘPNEJ).

W akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”, towarzyszącej Dniowi Teatru Publicznego, weźmie udział blisko sto teatrów z kilkudziesięciu polskich miast. Sprzedaż biletów – prowadzona jak zwykle tylko w kasach – rozpocznie się 18 maja, ale spektakle „za grosze” będą grane przez cały tydzień – aż do 24 maja. Sprzedaż biletów na spektakl „Pijani” (w cenie 350 groszy) będzie miała miejsce wyłącznie 18 maja i wyłącznie w kasie teatru – czyli z rana ustawiamy się w kolejce, a wieczorem – po wiosennym spacerze – idziemy do teatru!

Spektakl zostanie zagrany w ramach piątej edycji Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

UWAGA! Teatr ma prawo sprzedać jednej osobie fizycznej maksymalnie 2 bilety na spektakl biorący udział w wydarzeniu „Dzień Teatru Publicznego”.

#czarnonabialym #groszegrajarole #bilet350groszy #5lat dzieńteatrupublicznego

Ads

facebook