Podaruj teatr!

Świetna propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta – bilet do teatru! Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać.
25300049_1638974692827556_4857522542909344819_o

Voucher upominkowy można kupić w kasie teatru w cenie 35 zł. Na voucherze możemy zaznaczyć dla jakiej ilości osób jest przeznaczony – jednej, dwóch lub więcej (cenę mnożymy przez ilość osób). Druk jest ważny do czerwca 2018 i dotyczy spektakli granych na wszystkich scenach Teatru Współczesnego oprócz premier i spektakli gościnnych.
Osoba obdarowana może wybierać spośród kilkunastu propozycji tytułów granych na trzech różnych scenach – dużej, kameralnej i najmniejszej – połączonej z przestrzenią restauracyjną, czyli w Teatrze Małym.

Bilet niespodziankę można podarować całym rodzinom – już w styczniu na dużą scenę wraca „Piotruś Pan”, spektakl dla dzieci od 7 roku życia. Do teatru można zajrzeć jednak już tuż po świętach i zobaczyć przedstawienie „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” Doroty Masłowskiej. Na początku roku gramy także najnowszą premierę teatru – „Lorda Jima” oraz nagrodzony na festiwalu w Wałbrzychu monodram Macieja Litkowskiego „kalifornia nieśmiertelni”. Na początku roku zapraszamy także na komedie – „Raj dla opornych”, „Ożenek” i „Godzina spokoju” oraz spektakle na kameralnych scenach – „Pustostan” oraz „Arcydzieło na śmietniku”.

Tyle w styczniu, a przed obdarowanymi jeszcze kolejne miesiące, w których może wykorzystać swój bilet. Zapraszamy do kasy teatru!

  • kuratorka projektu "Dorosłość", autorka książki "Teraz! Ilustrowana historia Teatru Współczesnego w Szczecinie"

Ads

facebook