29 października „Dzień świra” zostanie zagrany po raz 200! Z tej okazji wszystkich widzów dwusetnego „świra” zapraszamy na słynną pomidorową dobrą jak u mamy. Prócz tego w bistro Teatru Małego specjalne menu nawiązujące do kultowej komedii, a dla uważnych widzów niecodzienny przebieg przedstawienia.

 

pomidorowadobra_strona (003)

– Umieram mamo.
– A tam umierasz zaraz! Młodym człowiekiem jesteś umrzeć myślisz tak łatwo. Mleka się napij ciepłego ci dobrze zrobi. Albo jest zupa od obiadu jaką lubisz pomidorowa dobra.

Tak jak „Dzień świra”, tak i „pomidorową dobrą” kojarzy chyba większość Polaków. W październiku zagramy spektakl po raz dwusetny i z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych widzów niespodziankę. Wszystkiego zdradzić nie możemy, powiemy tylko, że twórcy przedstawienia planują tego dnia nieco inny niż zwykle przebieg, a w Teatrze Małym (w którym oprócz teatralnej sceny mieści się też restauracja) będzie można tego dnia skosztować właśnie owej „pomidorowej dobrej”. Spektakl gramy od 29 do 31 października, a pomidorową serwujemy tylko pierwszego dnia! Nie czekajcie z decyzją i rezerwujcie bilety przez stronę (zakładka REPERTUAR) albo kontaktujcie się mailowo lub telefonicznie z Biurem Obsługi Widzów (bow@wspolczesny.szczecin.pl, 91 489 23 23). Do zobaczenia!

Ads

facebook