Praca kasy Teatru Współczesnego 31 maja

Drodzy Widzowie, informujemy, że w czwartek, 31 maja (Boże Ciało) kasa Teatru Współczesnego przy Wałach Chrobrego będzie nieczynna. Jednocześnie przypominamy, że właśnie dobiegają końca próby do ostatniej premiery w tym sezonie – ” Najlepszej wiosny” w reżyserii Natalii Korczakowskiej.

W Boże Ciało nie gramy i kasa będzie zamknięta, ale za to później będzie się u nas działo! W niedzielę, 3 czerwca prapremierowy spektakl „Najlepsza wiosna” według tekstu Michała Bajera (reżyseruje Natalia Korczakowska) – potem gramy go jeszcze w czwartek, 7 czerwca i 22,23 i 24 czerwca (piątek, sobota, niedziela). Przedstawienie odbędzie się w nietypowym miejscu, na foyer teatru za dużą sceną.

W poniedziałek, środę i czwartek (4, 6 7 czerwca) na dużą scenę powróci „Bzik. Ostatnia minuta” i będzie to ostatni spektakl na dużej scenie w tym sezonie. Zapraszamy Państwa także do Malarnii (w czerwcu planujemy „Łzawe zjawy roku pamiętnego” – tegoroczną marcową premierę, „Skocznię w Jerozolimie” oraz „Mad Women”), a w Teatrze Małym zagramy „Wieżę z klocków”, „Dobry wieczór Fogg”, „Arcydzieło na śmietniku” i „Kobietę zagrożoną niskimi świadczeniami emerytalnymi” (to najnowsza premiera z początku maja – jeszcze nie widzieliście Marii Dąbrowskiej w takiej roli!).

Szczegóły – jak zawsze – znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „spektakle” i „repertuar„. Do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook