W czerwcu na scenie Malarni ponownie pojawią się spektakle projektu „Dorosłość” – „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie” i „Lepsze lasy”.
Desktop6

Spektakl „Lepsze lasy” w reżyserii Tomasza Kaczorowskiego zagramy już w przyszłym tygodniu, od 4 do 7 czerwca (o godz. 18:00). „Malalę. Dziewczynę z kulą w głowie” w reżyserii Roberta Drobniucha tydzień później – 11 i 12 czerwca o 19:00. Na te pokazy wszystkie bilety są już wyprzedane, ale śledźcie koniecznie naszą stronę – przedstawienia z cyklu „Dorosłość” wrócą na pewno w przyszłym sezonie.

Projekt „Dorosłość” dedykowany jest młodym widzom będącym u progu dorosłości. Towarzyszy mu także rozbudowany program edukacyjny. Tematyczne lekcje w szkołach dla uczniów przeprowadzają artyści (reżyserzy, autorzy tekstów i aktorzy). Ci sami spotykają się także z nauczycielami w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, gdzie odbywają się warsztaty dla pedagogów. Każdej premierze towarzyszył rozbudowany program (katalog spektaklu) oraz materiały dostępne w internecie (artykuły i podcasty). Po premierze odbyła się również debata z udziałem specjalistów transmitowana on-line. Więcej szczegółów można znaleźć w artykule „Lekcje z dorosłości”. Do zobaczenia!

Ads

facebook