SYLWESTER 2019 – Być jak Beata

godz. 18:00, Duża Scena

Już po raz dwudziesty piąty Teatr Współczesny organizuje wieczór sylwestrowy ze specjalnym pokazem spektaklu – tym razem będzie to kultowe przedstawienie muzyczne „Być jak Beata” w reżyserii Magdaleny Miklasz. Gwarantujemy wieczór pełen szampańskiej zabawy przy piosenkach zespołu BAJM w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach.

Muzyczne show jakiego jeszcze nie było. Spektakl, który wzruszył i rozbawił do łez samą Beatę Kozidrak. Zachwyt publiczności budzą aranżacje hitów BAJMU i przezabawne kreacje aktorskie, nadające im nowe, często zaskakujące znaczenie. W teatrze wszystko jest możliwe, nawet najbardziej niepozorny emerytowany policjant, zakonnica czy właściciel bistra z kebabem mogą „być jak Beata”. Zapraszamy zwyczajne dziewczyny, estradowe bestie i skromnych wrażliwców, wszystkich – zadowolimy nawet najbardziej wymagających. Jeśli jesteś sobą i spełniasz marzenia, to możesz wszystko – także „być jak Beata”! Przyjdź i się przekonaj.

Dawno się tak dobrze nie bawiłam i nie śmiałam. Często oglądam komedie, ale w żadnej nie było tylu emocji, co w tym spektaklu. Nie zabrakło też uśmiechu i ironii, ale co najważniejsze, pojawiły się wątki bardzo mądre które dotyczą nas wszystkich.”

Beata Kozidrak dla portalu gwiazdy.wp.pl [link]

Po spektaklu zapraszamy na wspólną lampkę szampana, zaplanowane są także gry, zabawy i quizy z nagrodami, a wieczór poprowadzą aktorzy naszego teatru, Barbara i Michał Lewandowscy.

Koszt biletu – 130 złotych.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów – mailowo: bow@wspolczesny.szczecin.pl lub pod numerem telefonu: 91 489 23 23.

Więcej informacji o spektaklu tutaj [link].

premiera: 2 lutego 2019, Duża Scena
spektakl trwa: 140 minut

Teatr Współczesny dziękuję fundatorom nagród sylwestrowych:

Ads

facebook