Sześć pytań o Beatę – podziel się z nami swoimi wspomnieniami!

Wszyscy znamy Beatę Kozidrak. Podśpiewujemy piosenki BAJMU w samochodzie, pod prysznicem, podczas towarzyskich spotkań. „Piechotą do lata”, „Co mi Panie dasz” czy „Rzeka marzeń” towarzyszą nam od lat, niezależnie od tego w jakim jesteśmy wieku.
Złote myśli o Beacie

W związku ze zbliżającą się premierą spektaklu „Być jak Beata” zapraszamy do zabawy! Pamiętacie zeszyty sprzed lat, tak zwane Złote Myśli? Tym razem nie będziemy pytać o Państwa szkolne zauroczenia, ale o skojarzenia z Beatą Kozidrak i zespołem BAJM.

Opowiedz nam o swoich wspomnieniach i skojarzeniach i wygraj nagrodę!

Poniżej przedstawiamy listę sześciu pytań. Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na wszystkie, ale nie jest to warunek konieczny. Niech to będą odpowiedzi spontaniczne, płynące z serca, tak, jak wskaże Państwu intuicja. Nie ma błędnych wypowiedzi! Liczymy na Państwa szczerość. Przewidujemy też niespodzianki! Wybrane odpowiedzi zostaną anonimowo zamieszczone w programie do spektaklu „Być jak Beata”, a wydawnictwo to zostanie rozlosowane jako upominek spośród wszystkich osób komentujących.

Sześć pytań o…
  1. Kiedy słyszę BAJM, myślę o…
  2. Która piosenka BAJMU mogłaby być moją „piosenką na życie” i dlaczego?
  3. Jak mogłabyś/mógłbyś rozwinąć nazwę BAJM?
  4. Z czym kojarzy Ci się zdanie „Józek, nie daruję Ci tej nocy”?
  5. Czy masz jakieś szczególne wspomnienie związane z którąś z piosenek BAJMU? Jeśli tak, to z jaką i dlaczego?
  6. „Być jak Beata” to znaczy…

Odpowiedzi można przesyłać mailowo na adres jagoda@wspolczesny.szczecin.pl, najpóźniej do 15 stycznia 2019. Zapraszamy też do śledzenia naszego Facebooka, tam również cyklicznie będą się pojawiać pytania.

Stwórzmy wspólne #złotemyślioBeacie!

Ads

facebook