Październik upłynie nam pod znakiem wyjazdów – spektakle „Być jak Beata”, „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie” i „Zabić prezydenta” zostaną zaprezentowane w kilku polskich miastach.
Być jak Beata13 - fot. Monika Stolarska

9 i 10 października w warszawskim Teatrze IMKA podczas Niecodziennego Festiwalu Teatralnego „Festiwal Polska”, widzowie będą mieli okazję zobaczyć kultowy spektakl „Być jak Beata”. Gramy o 19:00, a szczegółowe informacje można znaleźć tutaj [link].  Dwa tygodnie później – 25 października „Beata” jedzie w podróż do Kielc – o godz. 19:00 zagramy w tamtejszym Teatrze Żeromskiego (szczegóły na stronie teatru – [link]), natomiast 30 października zawitamy do rodzinnego miasta samej Beaty Kozidrak, czyli do Lublina! Spektakl zostanie zaprezentowany w Centrum Spotkania Kultur (szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Centrum [link]).

W podróż (daleką, bo aż do Zabrza) pojedzie także „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie” oraz nasza najnowsza premiera – spektakl „Zabić prezydenta”. Przedstawienia zostaną zaprezentowane 14 października podczas XIX edycji Festiwalu RZECZYWISTOŚĆ PRZEDSTAWIONA. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie Teatru Nowego w Zabrzu, organizatora festiwalu [link].

Trzymajcie kciuki za wszystkie pokazy naszych spektakli poza Szczecinem i koniecznie dajcie znać wszystkim, którym do Szczecina nieco za daleko – okazji do spotkań z TW poza Pomorzem Zachodnim będzie w tym miesiącu naprawdę sporo. Do zobaczenia!

Ads

facebook