W czerwcu, ostatnim miesiącu teatralnego sezonu 2018/2019, zamierzamy rozpieścić naszych widzów! Będzie działo się naprawdę sporo – i to na wszystkich trzech scenach.
przyjemnestrona

Zaczynamy równo z początkiem miesiąca – 1 i 2 czerwca na Dużej Scenie zaprezentują się „Czarownice z Salem” – najnowsza premiera (ostatni raz w tym sezonie, radzimy spieszyć się z decyzją! Biletów zostało naprawdę niewiele). W Teatrze Małym w najbliższy weekend będzie można usłyszeć piosenki Mieczysława Fogga (w kultowym spektaklu „Dobry wieczór Fogg”). W poniedziałek oczywiście odpoczywamy, ale już od wtorku w Malarni ponownie, po marcowej premierze, pojawią się „Lepsze lasy” w reżyserii Tomasza Kaczorowskiego – drugi po „Malali…” spektakl projektu artystyczno-edukacyjnego „Dorosłość”.

W „Lepszych lasach” pobędziemy od 4 do 7 czerwca, a w międzyczasie na Dużej Scenie instalować się będzie scenografia do absolutnego hitu sezonu – spektaklu „Być jak Beata”. Widzowie, którzy chcieliby się przekonać jak to jest być NIĄ, będą mieli ku temu kilka okazji – gramy od 6 do 9 czerwca. Zaraz po Beacie na scenę wkroczy… Ania i to nie byle jaka, bo „Ania z Zielonego Wzgórza”! Na czerwcowe pokazy biletów nie można będzie kupić online, ale jeśli byliby Państwo zainteresowani – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów (91 489 23 23 lub bow@wspolczesny.szczecin.pl). Tymczasem 8 i 9 czerwca w Teatrze Małym będzie można przeżyć „Dzień świra”.

W drugim tygodniu czerwca do Teatru Małego powróci „kalifornia nieśmiertelni” (13 czerwca) i „Wieża z klocków” (15 czerwca). Na deskach Malarni natomiast dwa świeżuteńkie spektakle – „Wracaj” w reżyserii Dyrektor Artystycznej teatru, Anny Augustynowicz (zostało jeszcze trochę miejsc na 19 czerwca) oraz kolejny z cyklu „Dorosłość” spektakl dedykowany szczególnie młodzieży – „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie”. Na przedstawienia z tego cyklu bilety już się wyprzedały, ale śledźcie koniecznie naszą stronę – z pewnością wrócą do Malarni w przyszłym sezonie.

To jeszcze nie koniec! Od 21 do 23 czerwca na Dużej Scenie rozgości się brawurowe trio z „Raju dla opornych”, a w Teatrze Małym równie niezwykły duet spektaklu „Przyszedł mężczyzna do kobiety” (22 i 23 czerwca). Wisienką na czerwcowym torcie pełnym obfitości będą trzy przedpremierowe pokazy przedstawienia „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” (tak, aby z tym hasłem na ustach weszli Państwo w wakacyjny okres). Prapremiera spektaklu według tekstu Maliny Prześlugi w reżyserii Natalii Sołtysik już na początku nowego sezonu (we wrześniu), ale dla niecierpliwych szansa pojawi się jeszcze w tym sezonie – gramy od 28 do 30 czerwca.

Uwaga, w czerwcu rozpieścimy też Państwa kubki smakowe i zadowolimy gust muzyczny – przyjemnie z całą pewnością będzie w Teatrze Małym 6 czerwca podczas wieczoru kulinarnego z kuchnią żydowską (inspirowanego spektaklem „Wracaj”) oraz 29 czerwca – wtedy zapraszamy na koncertowy wieczór  „NOISE W TEATRZE” i występy trzech kapel.

W czerwcu naprawdę będzie w czym wybierać, zatem sugerujemy następującą kolejność – kawa, lody, spacer do teatru, kilkadziesiąt minut przyjemności dla zmysłów i głowy, a potem spokojny i bezpieczny powrót do domu. Idzie lato, nadchodzi czas urlopów, ale zanim wejdziemy w tryb wakacyjny, przed nami jeszcze ocean teatralnych przyjemności!

Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce REPERTUAR.

UWAGA! Przypominamy także, że bony podarunkowe zakupione w tym sezonie należy wykorzystać do końca czerwca.

Do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook