Mamy idealną propozycję dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych upominków na święta – bon podarunkowy do teatru. Osoba obdarowana sama wybierze spektakl i czas, w którym zechce go wykorzystać.
_DSC9700

Bon upominkowy można kupić w kasie teatru przy Wałach Chrobrego w cenie 35 zł. Na bonie możemy zaznaczyć dla jakiej ilości osób jest przeznaczony – jednej, dwóch lub więcej (cenę mnożymy przez liczbę osób). Druk jest ważny do czerwca 2020 i dotyczy spektakli granych na wszystkich scenach Teatru Współczesnego oprócz premier oraz spektakli gościnnych i specjalnych.
Osoba obdarowana może wybierać spośród wielu propozycji tytułów granych na trzech różnych scenach – dużej, kameralnej i najmniejszej – połączonej z przestrzenią restauracyjną, czyli w Teatrze Małym.

Bilet-niespodzianka to świetny pomysł na prezent pod choinkę (lub na inną okazję). Osoba, która go otrzyma, może wykorzystać go przez kolejnych sześć miesięcy i zjawić się w teatrze, by zobaczyć dowolny spektakl (a przypominamy, że do końca czerwca na deskach teatru pojawią się jeszcze trzy premierowe przedstawienia). Jeśli zatem macie wśród najbliższych miłośnika teatralnych doznań – nie wahajcie się dłużej. Zapraszamy do kasy teatru!

Ads

facebook