Walentynki? Tylko w Teatrze Małym!

Jeśli jeszcze nie macie Państwo pomysłu jaką przyjemność sprawić ukochanej osobie w walentynkowy wieczór – mamy świetną propozycję!
Teatr Mały-3

Teatr Mały zaprasza na ucztę teatralną i kulinarną. Wieczór rozpoczniemy pełnym śmiechu i wzruszeń spektaklem „Dzień świra” – „obowiązkową lekturą” każdego świadomego Polaka. To przedstawienie w każdym zdaniu pozwala rozpoznawać naszą codzienność – pełną absurdów, drobnych, wielkich pomyłek. W życie Adasia Miauczyńskiego wkradają się inni – ci, których nienawidzi, którzy mu przeszkadzają i kobieta, którą chciałby pokochać.

Po spektaklu zapraszamy na elegancką kolację. Tego wieczoru w specjalnym walentynkowym menu zaserwujemy zupę-krem z groszku, do wyboru: roladę drobiową z serem lazur, podaną z wytrawnym sosem truskawkowym z zielonym pieprzem i puree ziemniaczano-selerowym lub dorsza zapiekanego z pesto, a na deser torcik naleśnikowy z sosem czekoladowym z dodatkiem chilli…

Czyż to nie piękna propozycja na ten wyjątkowy wieczór? Cena spektaklu wraz z kolacją to 70 zł za osobę (można przyjść tylko na przedstawienie, bilety normalne w cenie 35 zł, ulgowe – 30 zł). Dobra wiadomość dla singli – można przyjść z przyjaciółką czy rodzeństwem, wspólnie się pośmiać, a potem coś zjeść.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Współczesnego lub pod numerem telefonu: (91) 489 23 23.
UWAGA! Ilość miejsc (mocno) ograniczona, radzimy się spieszyć. Do zobaczenia w Małym! ♥

Ads

facebook