Już jutro, niemal równocześnie z końcem sezonu w teatrze zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Teatrze Małym – uroczysty, finałowy pokaz wspólnej pracy – spektakl „Królestwo zwierząt” według tekstu niemieckiego duetu Nolte Decar.
krolestwostrona

Młodzież pod opieką aktorów Teatru Współczesnego – Macieja Litkowskiego i Michała Lewandowskiego podczas trwającej dziewięć miesięcy Pracowni Teatralnej pracowała nad elementarnymi zadaniami aktorskimi, świadomością ciała, wspólnie przygotowując spektakl, który zaprezentuje już w czerwcu. Sztuka opowiada o grupie młodych ludzi i ich codziennym życiu, wzajemnych nieporozumieniach, próbach budowania bliskich relacji, przyjaźni. Każdego z bohaterów poznajemy w krótkich scenach z dwóch perspektyw: z punktu widzenia uczestnika, będącego w samym centrum akcji oraz z perspektywy obserwatora wydarzeń. „Królestwo zwierząt” to kalejdoskop ludzkich zachowań, których tłem stają zarówno rzeczy ważne (na szkołę spada czołg bojowy, ktoś pisze esej o Palestynie, dziewczyna traci nogę w wypadku samochodowym),  jak i te mniej istotne (młodzi ludzie oglądają film, grają w butelkę, z garażu znika szynszyla jednej z bohaterek).

Młodzi adepci sztuki aktorskiej i reżyserujący spektakl aktorzy zapraszają do Teatru Małego w środę, 19 czerwca o godzinie 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy do zapisywania się do wydarzenia na Facebooku 🙂

Ads

facebook