„Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” – pokazy przedpremierowe

Sezon dobiega już końca, ale zanim się pożegnamy – zapraszamy na przedpremierowe pokazy spektaklu „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” w reżyserii Natalii Sołtysik.
stronamaria

Dawno, dawno temu ludzie byli bardzo szczęśliwi. Tak szczęśliwi, że nie wiedzieli, co robić z życiem. Dlatego wymyślali sobie różne ciekawe hobby. Na przykład sweterki dla kur robione na drutach. Można było zamówić dla swojej kury sweter w wybranym kolorze i fasonie. Naprawdę, poszukajcie w google, hens in sweaters. Albo brokat dla kupy. Łykasz specjalną pastylkę z brokatem, która rozpuszcza się dopiero w jelicie grubym i… voila! Pod hasłem poop glitter możecie sprawdzić bogatą paletę barw. Albo uprawa roli w telefonie. Siejesz kapustę, buraki, wypasasz owce – wszystko w czasie rzeczywistym w komórce. Nie da się tego potem zjeść, ale zdobywasz punkty i odznaki Super Farmera. Albo tak zwane wychowanie bez pieluch.

Tak, na koniec był tutaj taki trend.
Pracy przy tym było co nie miara. Ale przecież pupa dziecka oddychała!
I to było ważne! To było ważne w wychowaniu bez pieluch!
Fakt, że samo dziecko oddycha, był zwyczajny, był oczywisty, pomijany w myślach.
Oddychała pupa.
A przecież jej syn mógł nie oddychać. Co nie?

Autorką tekstu jest Malina Prześluga, reżyseruje Natalia Sołtysik, za scenografię odpowiada Anna Czarnota, za muzykę Jacek Jędrasik, światła wyreżyseruje Paulina Góral, a wizualizacje przygotuje szczecińskie Pushka Studio. W obsadzie zobaczymy Marię Dąbrowską, Pawła Niczewskiego, Grażynę Madej, Roberta Gondka, Adama Kuzycza-Berezowskiego, Konrada Pawickiego, Ewę Sobiech i Macieja Litkowskiego. Przedpremierowo gramy od piątku do niedzieli (28-30 czerwca) i wszystkie bilety już się wyprzedały, ale śledźcie naszą stronę – wkrótce pojawi się repertuar na wrzesień (premierę planujemy na 27 września, potem gramy także 28 i 29) i za pośrednictwem strony będzie można nabyć bilety.

Ads

facebook