Czy jest wśród naszych widzów ktoś, kto jeszcze nie widział kultowego “Seksu dla opornych”? Jeśli tak – w najbliższy weekend jest okazja, by to nadrobić.
15.11.2012 Szczecin Teatr Wspolczesny spektakl pt. Seks dla opornych rez. Justyna Celeda foto Bartlomiej Sowa

“Kawał przyzwoitej sobotniej rozrywki”, “błyskotliwy tekst, reżyseria i znakomita gra aktorska”, “komedia, która przede wszystkim bawi, ale też daje pokrzepienie” – czytamy w recenzjach. “Seks dla opornych” to dowcipna komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach – nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w łóżku. Małżeństwo z 25-letnim stażem wyjeżdża na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik, który ma pomóc na nowo rozpalić ich życie intymne i uratować związek. Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty…? Na scenie zobaczymy Beatę Zygarlicką i Konrada Pawickiego w roli Alice i Henry’ego.

Spektakl gramy w najbliższy weekend, 6 i 7 kwietnia o godz. 17:00. W sprawie rezerwacji biletów zaglądajcie do zakładki REPERTUAR, dzwońcie (91 489 23 23) lub piszcie (bow@wspolczesny.szczecin.pl). Do zobaczenia!

Ads

facebook