Miło nam poinformować, że spektakl “Bzik. Ostatnia minuta” został doceniony przez miesięcznik TEATR w kategorii “muzyka” i “scenografia”.
BZIK_ostatnia minuta-fot_NK (1)

Jedno z najważniejszych w Polsce pism poświęcone teatrowi współczesnemu co roku organizuje zestawienie “Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie” – ranking, w którym ludzie związani ze światem teatru (krytycy teatralni, dziennikarze) dzielą się swoją opinią na temat tego, co w ubiegłym sezonie zaintrygowało ich najbardziej.

Eksperci głosują w kilku kategoriach (m.in. najlepsze przedstawienie, najlepsza reżyseria, najlepsza rola kobieca i męska, najlepsza choreografia, najlepsza adaptacja teatralna). W kategorii “najlepsza muzyka” za sezon 2017/2018 dwukrotnie oddano głos na kompozycje Mai Kleszcz i Wojciecha Krzaka do spektaklu “Bzik. Ostatnia minuta”. Doceniono także scenografię do tego przedstawienia, przygotowaną przez Katarzynę Borkowską.

Pełne zestawienie można znaleźć tutaj [link]. Serdecznie dziękujemy za dobre słowo i gratulujemy wyróżnionym twórcom! A z “Bzikiem…” wracamy do Was już niedługo – koniecznie śledźcie naszą stronę. Do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook