“Bzik. Ostatnia minuta” już w czerwcu

Mamy dwie dobre wiadomości – pierwsza jest taka, że spektakl “Bzik. Ostatnia minuta” przeszedł do finału 24. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. A to oznacza, że zagramy jeszcze trzy “Bziki” w tym sezonie!

Komisja Artystyczna 24. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej po obejrzeniu 136 spektakli dopuszczonych do Konkursu, zakwalifikowała do finałowego, II etapu 13 przedstawień, w tym również “Bzika. Ostatnią minutę” w reżyserii Eweliny Marciniak. Pełną listę przedstawień finałowych można znaleźć na stronie www.sztukawspolczesna.org.

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu popularyzację współczesnego dramatu polskiego, promocję rodzimych dramatopisarzy, wspomaganie teatrów wystawiających polski dramat i adaptacje polskiej literatury współczesnej oraz nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych.

Jury raz jeszcze obejrzy finałowe spektakle, a to dobra wiadomość także dla naszych widzów, bowiem spektakl “Bzik. Ostatnia minuta” zagramy jeszcze w tym sezonie! Widzimy się na Dużej Scenie 4 czerwca (tak, tak, w poniedziałek!) o godzinie 19:00, 6 czerwca o godzinie 19:00 i 7 czerwca o 20:00. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy na “Bzika”! Bo kiedy oglądać spektakle o tropikach, jeśli nie wtedy, gdy w Polsce trwa taka piękna, tropikalna wiosna…

Ads

facebook