“Coś mi tu nie gra” na festiwalu TVN KINO 2021. NOWE HISTORIE

Pamiętacie film “Coś mi tu nie gra”?

głosowanie publiczności_grafika

Autorski projekt Marii Dąbrowskiej, do którego wraz z Kubą Fiszerem zaprosili ekipę filmową w składzie: Adam Barwiński, Wojtek Ochocki i Michał Baczyński oraz przyjaciół – Grażynę i Jerzego, którzy występ artystów widzieli po raz pierwszy. Bohaterów znanych ze spektaklu “Kobieta zagrożona…” widzimy wreszcie w prawdziwym życiu, w którym niby wszystko jest na miejscu – perkusja i mikrofon czekają, próby w piwnicy dalej się odbywają, marzenia o trasie koncertowej wciąż są żywe, ale jednak – coś tu nie gra, w tej rzeczywistości coś jest nie tak, jak powinno… Mimo to Maria i Kuba tworzą świat na miarę swoich możliwości, świat, dzięki któremu udaje im się czasem unosić dwa metry nad ziemią.

“Coś mi tu nie gra” w reżyserii Marii Dąbrowskiej bierze udział w festiwalu TVN KINO 2021. NOWE HISTORIE – Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny i ma szansę zdobyć Nagrodę Publiczności!

Głosowanie jest organizowane w terminie 1 maja – 7 maja do godziny 12:00.

Głosować można tutaj [link do głosowania], a sam film jest dostępny w ramach Festiwalu KINO 2021. NOWE HISTORIE na Playerze, na stronie TVN fabuła do 9 maja, a także naszym kanale Youtube [link do filmu]. Drodzy widzowie, Maria i Kuba robią to wszystko dla nas! Dwa lata pracy, siedzenia po 20 godzin dziennie… Głosujmy dziś na nich!

  • sekretarz literacka Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook