Zapraszamy do świata Horropery! Najnowsza książka i słuchowisko pomysłu Konrada Pawickiego i Ireny Naumowicz ma szansę powstać przy Państwa wsparciu.
Grafika promująca HORROPERĘ

“Horropera – po tamtej stronie burzy” to niezwykły i na wskroś szczeciński projekt książki wraz ze słuchowiskiem muzycznym, który bazuje na “muzycznej sztuce grozy dla dzieci o mocnych nerwach”. Spowity mrokiem świat powołali do życia Irena Naumowicz oraz Konrad Pawicki, a znakomitą muzykę skomponował Jacek Wierzchowski – muzyk filharmonii i kompozytor muzyki do spektaklu Anny Augustynowicz. W świecie tym każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi zachwycać się będą przepiękną oprawą graficzną, za którą odpowiadają studenci Akademii Sztuki w Szczecinie oraz wspaniałymi piosenkami, starsi zagłębiając się w opowieść przeżyją swoją własną przygodę, a rodzice będą się dobrze bawili, nie tylko czytając swoim dzieciom, ponieważ “Horropera” to pastisz opowieści grozy nawiązujący do najlepszych tradycji gatunku.

Przemyciliśmy trochę refleksji na temat tego, co jest dobre, co jest brzydkie, co jest stare i jaką to ma rację bytu. Bo nie wszystko, co brzydkie, jest złe, a co ładne – wartościowe. Jak określić siebie wobec tego, co jest inne, dziwne.

– mówią autorzy.

Projekt nie powstanie jednak bez Waszego wsparcia. Na portalu wspieram.to twórcy organizują zrzutkę, która pomoże zrealizować pomysł. Celem jest wydanie książki wraz ze słuchowiskiem muzycznym, a w najbardziej optymistycznym scenariuszu nawet wyprodukowanie spektaklu.

Więcej szczegółów pod tym linkiem: [link do zbiórki na HORROPERĘ na portalu wspieram.to]

Zachęcamy do wspierania i nie możemy się doczekać efektów pracy szczecińskich artystów!

Ads

facebook