Założenie konta na naszej platformie zajmie Wam nie więcej niż dwie minuty – dziś przedstawiamy krótką instrukcję jak to zrobić.
Kadr ze spektaklu KASPAR HAUSER, fot, P. Nykowski

Żeby obejrzeć spektakl „Kaspar Hauser” oraz każdy inny na naszej platformie VOD, należy najpierw założyć na niej konto. Da się to zrobić w czterech prostych krokach:

1. W prawym górnym rogu strony www.vod.wspolczesny.szczecin.pl klikamy przycisk ZALOGUJ
2. Następnie klikamy ZAŁÓŻ KONTO i wypełniamy krótki formularz (adres mailowy, imię, nazwisko, hasło, data urodzenia) oraz zaznaczamy ptaszkiem okienko przy regulaminie (zachęcamy do zapoznania się z nim). Tutaj można także od razu zapisać się do newslettera teatru, aby być zawsze na bieżąco z naszymi wydarzeniami.
3. Klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ i już prawie gotowe!
4. Na adres mailowy podany w formularzu zostanie przesłany mail potrzebny do aktywacji konta. Należy kliknąć przycisk AKTYWUJ SWOJE KONTO – po kliknięciu zostaniemy automatycznie przeniesieni do platformy i odtąd możemy się już bezpiecznie logować na zweryfikowanym koncie 🙂

„Kaspara…” wyemitujemy  25 i 26 grudnia – wybierzcie tylko którego dnia Wam pasuje, rejestrujcie się i bądźcie z nami! Na obejrzenie przedstawienia macie cały dzień – spektakl dostępny będzie od 11:00.

Przy okazji mamy pomysł na prezent dla spóźnialskich i dla wszystkich, którzy chcą podarować komuś odrobinę teatru w czasie, kiedy teatr jest zamknięty. Dla tych z zachwytem śledzących kolejne podsumowania płyt roku, w których pojawiają się inne produkcje drużyny SIKSY i Konstantego Usenki. Dla tych wszystkich mamy zgrabny świąteczny kasparowy pakiecik: bilet na Kaspara online i płytę z muzyką ze spektaklu (CD w cenie 40 zł).  Zaglądajcie do kasy przy Wałach Chrobrego!

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie www.vod.wspolczesny.szczecin.pl [link do strony: www.vod.wspolczesny.szczecin.pl].

Ads

facebook