Kasa teatru w okresie Świąt Wielkanocnych i życzenia

W okresie Świąt pracujemy krócej, ale jeszcze przed Świętami zapraszamy na wiosenne pokazy “Raju dla opornych” na dużej scenie (w środę i czwartek o 19:00). A w poniedziałek wielkanocny dwa spektakle – w Teatrze Małym i na dużej scenie. Przyjdźcie koniecznie!
Zdjęcie kasy i biletów do Teatru Współczesnego, fot. P. Nykowski

Kasa teatru w piątek, 30 marca będzie czynna od 9:00 do 16:00. W sobotę i niedzielę odpoczywamy, a w poniedziałek jesteśmy do Państwa dyspozycji od 14:00 do 19:00. 2 kwietnia – w świąteczny poniedziałek – zapraszamy do Teatru Małego na godzinę 17:00 – gramy kultowy spektakl “Przyszedł mężczyzna do kobiety”. Jeśli od centrum miasta wolą Państwo spokojne okolice Wałów Chrobrego, o 19:00 zapraszamy na dużą scenę na “Raj dla opornych”, jeden z najpopularniejszych tytułów ostatnich lat. Bilety mogą Państwo zawsze kupić za pośrednictwem strony internetowej (zakładka repertuar).

Załoga Teatru Współczesnego składa najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych – niech ten okres będzie dla Państwa czasem spokoju, spotkań w gronie rodzinnym, inspirujących rozmów, a nawet jeśli pogoda miałaby nie dopisać – życzymy, by nie opuszczała Państwa dobra energia i (jeszcze lepsza) pogoda duchowa. Widzimy się we Współczesnym!

Ads

facebook