13. edycja Boskiej Komedii, jednego z najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce, startuje już 5 grudnia – tym razem online. Wśród prezentowanych spektakli będzie okazja obejrzeć także naszego „Kaspara Hausera”.
Zdjęcie ze spektaklu KASPAR HAUSER, na tle scenografii-pałacu leżą aktorzy, fot. P, Nykowski

Jak piszą organizatorzy:

„13. edycja Międzynarodowego Festiwalu Boska Komedia odbędzie się w całości online. Zobaczymy 23 spektakle, w tym 8 premier. W tym roku nie spotkamy się na żywo, ale niezapomnianą festiwalową energię Boskiej postaramy się przekazać w postaci rozmów i spotkań z artystami. Codziennie o 12:00 zaprosimy widzów na Hejnał Teatralny, a pół godziny przed emisją każdego spektaklu będzie nam towarzyszyć Boska Komedia TV. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 13 grudnia, wstęp na wszystkie wydarzenia i spektakle jest bezpłatny. Przedstawienia zostaną pokazane za pośrednictwem platformy PLAY KRAKÓW.”

„Kaspara Hausera” w reż. Jakuba Skrzywanka w wersji online – spektakl, który z pewnością wpisuje się w hasło „czułość”, będzie można zobaczyć 6 grudnia o godzinie 21:30. Szczegóły na stronie internetowej Festiwalu pod adresem www.boskakomedia.pl [link do strony www.boskakomedia.pl].

Koniecznie bądźcie tego wieczora z nami!

Ads

facebook