Ufff, nareszcie nowy początek! Pełni nadziei i optymizmu zaczynamy rok 2021 i jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie z „Kasparem Hauserem” online.
Grafika KASPAR HAUSER OGLĄDAJ NA VOD 15-17 I

Poczyniliśmy cały szereg postanowień noworocznych – są wśród nas tacy, którzy obiecali sobie nie uczestniczyć w fejsbukowych aferach, albo ci, którzy chcą ograniczyć social media w ogóle – na tę okoliczność stłukli szybkę w telefonie (pomaga!).

A dla tych, którzy po raz kolejny postanowili podszkolić swój angielski, mamy wyjątkową propozycję – już 15, 16 i 17 stycznia „Kaspar Hauser” (z angielskimi napisami!) w reżyserii Jakuba Skrzywanka na naszym VOD wraz ze znakomitym tłumaczeniem Artura Zapałowskiego! Prostą instrukcję jak założyć konto na naszej platformie znajdziecie w tym artykule [link do artykułu „Jak założyć konto na VOD?”], a my już teraz zapowiadamy, że to nie koniec teatralnych wydarzeń, jakie szykujemy dla Was na tej platformie!

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie www.vod.wspolczesny.szczecin.pl [link do strony: www.vod.wspolczesny.szczecin.pl].

Ads

facebook