“Książę Niezłomny” na VOD już w najbliższy weekend!

Po świętach wracamy do Was z kolejnym spektaklem online.

Grafika do spektaklu KSIĄŻĘ NIEZŁOMNY, fot. K. Babińska

Już w najbliższy weekend – 10 i 11 kwietnia – od 11:00 do 23:59 każdego dnia na naszej platformie VOD będzie można obejrzeć spektakl “Książę Niezłomny” w reżyserii Michała Telegi.

Równość istnień, brak decyzyjności kobiet, bezwzględna władza i tragiczny los zależnych od niej jednostek – to tematy, które najmocniej wybrzmiewają w scenariuszu Michała Telegi i Włodzimierza Szturca wykrojonego z barokowego dramatu Calderona de la Barki w luźnym przekładzie Juliusza Słowackiego”

– czytamy w jednej z recenzji spektaklu.

W tle – widowiskowa scenografia i kostiumy autorstwa Krystiana Szymczaka, z pomocą których przeniesiemy się do świata Orientu oraz hipnotyzująca muzyka Marty Skowiery i brzmiące niczym mantra pieśni aktorów. W obsadzie – Adrianna Janowska-Moniuszko, Ewa Sobiech, Robert Gondek, Wojciech Sandach, Paweł Niczewski, Grzegorz Młudzik, Maciej Litkowski i Przemysław Walich. W roli Don Fernanda zobaczymy nowego aktora w zespole TW, Nikodema Księżaka. Jeśli jesteście ciekawi jak na nowo da się odczytać tekst Juliusza Słowackiego, bądźcie z nami koniecznie! Krótka instrukcja jak założyć konto na VOD znajduje się tutaj [jak założyć konto na VOD?]. Bilet kosztuje 15 PLN. Do zobaczenia!

  • sekretarz literacka Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook