W ubiegłym tygodniu wyemitowaliśmy pierwszy odcinek podcastu z serii “Posłuchaj teatr”. W kolejnych tygodniach pojawią się nowe odcinki. Jak mieć do nich dostęp? Gdzie je słuchać? Wyjaśniamy na prostej infografice.

1. Każdy odcinek naszego podcastu znajdziecie na naszym koncie na Spreakerze [serwis do prezentacji podcastów]. Warto zainstalować Spreaker Podcast Radio na swoim urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet) i otrzymywać powiadomienia o każdym kolejnym odcinku. Darmową aplikację można pobrać ze sklepu App Store i Google Play. Podcast “Podsłuchaj teatr” dodajemy do ulubionych i opcjonalnie można także wybrać opcję powiadomień. Nie trzeba mieć ciągłego dostępu do internetu. Każdy odcinek można też pobrać w formacie mp3 i odsłuchać w dowolnym czasie (np. w drodze do pracy, czy w samochodzie).

2. Podcasty “Podsłuchaj teatr” promujemy na Facebooku. Warto więc polubić nasz profil i koniecznie wybrać też opcję “follow”, aby każdy post (także z informacją o podcastach) pojawiał się na naszej tablicy.

3. Odcinki podcastów można odsłuchać bezpośrednio ze strony teatru w artykułach na blogu otagowanych “podcast” oraz na youtube.

4. Po emisji trzech odcinków podcasty pojawią się także w największej wyszukiwarce tego typu audycji na świecie – iTunes.

5. Przypominamy też pierwszy odcinek podcastu o spektaklu “Pijani”:

Listen to “Próba spektaklu “Pijani” Iwana Wyrypajewa” on Spreaker.

Jak słuchać podcastów? Infografika – pobierz PDF: jak_sluchac_podcastów

  • kuratorka projektu "Dorosłość", autorka książki "Teraz! Ilustrowana historia Teatru Współczesnego w Szczecinie"

Ads

facebook