Aktorzy, pracownicy i nasi widzowie o Annie Augustynowicz

Koniecznie zobaczcie i posłuchajcie!

Zespół Teatru Współczesnego w Szczecinie, fot. P. Nykowski

Z końcem roku Anna Augustynowicz kończy pracę na stanowisku dyrektora artystycznego naszego teatru. Doskonale wiemy, że to nie koniec teatralnej drogi pani Ani (wszak kalendarz zaplanowany jest kilka lat naprzód), jednakże jest to szczególne wydarzenie w życiu naszego teatru – z tej okazji przygotowaliśmy więc kilka niespodzianek.

Powyżej publikujemy wyjątkowe zdjęcie naszego zespołu artystycznego – można bawić się, zgadywać, starać się dopasować aktorów do konkretnych sztuk. Pytanie z plusem: czy wszystkie kostiumy pochodzą ze sztuk reżyserowanych przez Annę Augustynowicz? 😉

Przy wsparciu wielu osób powstała też niezależna produkcja filmowa. Jednak gdybyśmy chcieli nakręcić wszystkich, którzy chcą podziękować Annie Augustynowicz, tych, którzy coś Jej zawdzięczają i tych, którzy chcą po prostu wyrazić swoje uczucia do Niej, powstałby najdłuższy film w historii kina offowego. Dlatego poniżej publikujemy tylko filmowy wycinek wspomnień, anegdot, opowieści i podziękowań:

 

 

Wspominając 30 lat razem, nie mogliśmy zapomnieć również o głosach najważniejszych osób w teatrze, czyli oczywiście o naszych widzach. Posłuchajcie co udało nam się nagrać w foyer, w Malarni i Teatrze Małym:

 

Duch Anny Augustynowicz, czy ona sama, tak do końca tego teatru nie opuszcza.”

Podpisujemy się pod tymi słowami obiema rękami!

Pani Aniu, wcale się nie żegnamy, tylko tradycyjnie mówimy: do zobaczenia w Teatrze Współczesnym!

Ads

facebook