Otwarty stół – spotkanie dla nauczycielek i nauczycieli

Zapraszamy 29 maja na spotkanie dotyczące edukacji teatralnej w kontekście potrzeb osób uczących i pracujących z dziećmi i młodzieżą.
7 kolorowych, pogodnych osób siedzi razem przy stole. W tle ciemność.
 
Jak powinna wyglądać współpraca szkoły z teatrem, nauczycieli i nauczycielek z pedagożką teatru i jak powinien wyglądać program edukacji teatralnej/pedagogiki teatru w Teatrze Współczesnym?
Spotkajmy się, aby wspólnie to ustalić!

„Możliwe, że w czasie rozmów, pojawią się inne pomysły na współpracę współdziałanie i współtworzenie. Chcę dzielić się z Wami moim doświadczeniem pedagogiczno-teatralnym i stanowić dla Was wsparcie w pracy z tekstem kultury, jakim jest spektakl teatralny, ale też liczę na Wasze pomysły i chęć sieciowania się wokół teatru. Może wolicie skupić się na sobie i swoim dobrostanie niż na tylko na uczeniu przez teatr.  Mam nadzieję na twórczy dialog między nami. Jestem otwarta na wszelkie propozycje” – tak o spotkaniu mówi Marta Gosecka, pedagożka Teatru Współczesnego.

 

Zapraszamy 29 maja, o godz. 16.00 na Duże Foyer (Duża Scena).

 

Wydarzenie będzie miało formę luźną z elementami warsztatowymi. Swoją obecność na spotkaniu zapowiedział dyrektor artystyczny Jakub Skrzywanek.

Zapisy: [email protected]

Ads

facebook