„Teatr jest czymś więcej niż przestrzeń budynku, w którym się spotykamy. Chcę Państwu powiedzieć, jak bardzo nas nie ma bez Was, którzy współtworzycie Teatr Współczesny (…). Dziś, w Dniu Teatru, otwieramy Czwartą Scenę – będzie nas teraz łączyć w odróżnieniu od czwartej ściany” – mówi Anna Augustynowicz w Międzynarodowym Dniu Teatru.
logo_na_tle_strona

Od ponad dwóch tygodni teatr jest pusty. Nie możemy się teraz spotkać na widowni, ale z pomocą przychodzi przestrzeń internetowa, dzięki której w pewnym sensie wciąż możemy być z Wami. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć Czwartą Scenę, za pośrednictwem której będziemy próbowali pozostać w kontakcie z naszymi widzami. Każdy w swoim domu, ale niezmiennie jako zespół. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć!

Więcej o naszym pomyśle opowiada w krótkim filmie Dyrektor Artystyczna teatru, Anna Augustynowicz [link]. Tuż po jej zapowiedzi pierwsza na naszej Czwartej Scenie występuje Maria Dąbrowska w jednej z piosenek zespołu BAJM ze spektaklu „Być jak Beata” (takiego wykonania tej piosenki jeszcze nie widzieliście!). Śledźcie koniecznie naszego Facebooka i dalsze wystąpienia na naszej wirtualnej, Czwartej Scenie.

Niezmiennie – do zobaczenia we Współczesnym!

Ads

facebook