Wiecie, że w Teatrze Małym można nie tylko zobaczyć świetny spektakl, ale także coś… zjeść? Od teraz nikt już nie będzie mieć wątpliwości!

Joanna von Lubov

Restauracja działająca w Teatrze Małym od początku jego istnienia będzie mieć swoją nazwę – Mała! W związku z tym od czwartku do niedzieli oferujemy 15% zniżkę na wszystkie dania z karty, a o szczegółach zmiany opowiadamy szerzej w podcaście [link]. Otwarciu (które zbiega się w czasie z czternastą rocznicą powstania Teatru Małego) będzie towarzyszył koncert zespołu Joanna von Lubov.

To nowy projekt wokalistki Joanny Prykowskiej, znanej z działalności w zespołach Firebirds i Joanna & The Forests oraz występów w spektaklach muzycznych „Miłosne opowieści”” i „Sens życia według Tiger Lillies” w szczecińskiej Piwnicy Przy Krypcie. Po kilku latach milczenia (ostatni album, „Aniela”, ukazał się w 2015 roku) Joanna wraca w nieco odmiennym, zaskakująco dynamicznym, ale i niepokojąco chłodnym repertuarze. W szeregach Joanny von Lubov występują: Krzysztof Sanecki (gitara – m.in. Zespół Dodna, Relanium, Ludność Chile), Krzysztof Brotoń (perkusja – The Throne, Lochy i Smoki) i Przemysław Nowaczek (bas – Marszałek, Pomorzanie, dawniej grający także w zespole Vespa) – muzycy z dużo bardziej hałaśliwą i punkową przeszłością niż rozmarzona, łagodna i wrażliwa dotychczas Joanna. Zespół zaprezentuje premierowo autorski repertuar, zagra też parę utworów z poprzednich płyt Joanny i innych – kształtujących jej wrażliwość muzyczną w przeszłości – artystów: The Smiths, Joy Division, Violent Femmes.

WSTĘP WOLNY
1 lutego 2020 (sobota), godz. 20:00
Teatr Mały, Deptak Bogusława 6, Szczecin

(na zdjęciu: Joanna von Lubov)

Do zobaczenia!

  • sekretarz literacka Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook