“Pan Tadeusz” w Poniedziałek Wielkanocny w specjalnej cenie

Rano uroczyste, świąteczne śniadanie w rodzinnym gronie, potem spacer, obiad, a po obiedzie… Może odwiedziny w Teatrze? Piękne popołudnie zapowiada nam się na Wałach Chrobrego w Wielkanocny poniedziałek – gramy “Pana Tadeusza” i to za jedyne 20 PLN!
pantadeuszkolordostepna

“Inscenizacja skrzy się dowcipem”, “sceny–perełki rozśmieszały publiczność, nagradzającą aktorów Teatru Współczesnego brawami w czasie spektaklu”, “Irenie Jun udało się pogodzić różne gusta, nawet publiczność, która preferuje tradycyjne wzorce dramatyczne, może być usatysfakcjonowana” – czytamy w recenzjach. Rzeczywiście, w spektaklu znajdziemy to wszystko – stylizowane kostiumy historyczne, rytmiczny trzynastozgłoskowiec, ale i chwile pełne napięcia, wiele powodów do śmiechu, Zosię w pióropuszu czy… nowocześnie brzmiący rap. Pełna rozmachu inscenizacja Ireny Jun, pozostając wierną Mickiewiczowi, nic nie traci z urody języka jednego z najważniejszych utworów polskiej literatury. Wydobywa jego pełną humoru treść, buduje dynamiczną akcję, kreśli sylwetki niezwykłych bohaterów, czyniąc go atrakcyjnym dla współczesnego widza.

Zarówno rozkochanych w klasyce, jak i spragnionych nowego spojrzenia zapraszamy w Wielkanocny Poniedziałek (22 kwietnia) o godz. 17:00 na Dużą Scenę – tego dnia, z okazji Świąt gramy “Pana Tadeusza” w ramach KULTURY DOSTĘPNEJ w specjalnej cenie 20 złotych. Zostało jeszcze sporo wolnych biletów na świetne miejsca na widowni – dzwońcie do nas (91 489 23 23), piszcie (bow@wspolczesny.szczecin.pl) lub rezerwujcie bilety przez stronę (zakładka REPERTUAR). Do zobaczenia!

  • sekretarz literacka Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook