Pracownia Teatralna rusza! Jeśli masz od 15 do 20 lat i od zawsze marzyłeś o tym, żeby stanąć na scenie – ten moment właśnie nadszedł!

Pracownia Teatralna nabór (002)

Aktorzy Teatru Współczesnego w Szczecinie, Maciej Litkowski i Michał Lewandowski, organizują całoroczny cykl spotkań warsztatowych, poświęconych zagadnieniom związanym z teatrem. W ramach zajęć uczestnicy popracują m.in. nad emisją głosu, dykcją, świadomością ciała, elementarnymi zadaniami aktorskimi. Przyjrzymy się też wspólnie różnym tekstom kultury, zobaczymy jak funkcjonują w teatrze i popracujemy nad twórczą wypowiedzią artystyczną – również we współpracy z innymi aktorami Teatru Współczesnego w Szczecinie. Warsztaty potrwają 10 miesięcy, a w czerwcu 2019 zakończy je na scenie Teatru Małego uroczysty pokaz wspólnej pracy.

Warsztaty będą się odbywać cztery razy w miesiącu, w poniedziałki od godz. 16:30 do 18:30. Miesięczny koszt zajęć – 100 złotych.

Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o kontakt mailowy maksymalnie do 10 października na adres: pracowniateatralna.tw@gmail.com. W mailu prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu i napisanie krótkiego komentarza – dlaczego chcielibyście wziąć udział w warsztatach.

16 października o godzinie 16:30 w Teatrze Małym (na Deptaku Bogusława) odbędzie się spotkanie, na które zapraszamy wszystkich zapisanych mailowo uczestników. W trakcie zajęć zostanie wyłoniona 15-osobowa grupa, którą zaprosimy do dalszego uczestnictwa w „Pracowni”.

Do zobaczenia w Teatrze Małym!

Ads

facebook