Wy nie możecie przyjść do teatru – teatr przyjdzie do Was! Mamy świetną propozycję na spędzenie któregoś ze świątecznych dni. Jeśli przejadły się Wam już święta z Kevinem, możecie je spędzić z Kasparem!
Kadr ze spektaklu KASPAR HAUSER, fot. P. Nykowski

Uruchomiliśmy platformę VOD, na której już teraz można oglądać materiały z naszej Czwartej Sceny (zajrzyjcie na www.vod.wspolczesny.szczecin.pl), a już w pierwszy i drugi dzień Świąt wyemitujemy na niej spektakl „Kaspar Hauser” w reżyserii Jakuba Skrzywanka. Logując się na platformie za niewielką opłatą możecie zapewnić sobie dwie wspaniałe godziny z zespołem Teatru Współczesnego, podziwiać finezję kostiumów autorstwa Tomasza Armady, spektakularną scenografię Agaty Skwarczyńskiej czy też zabrać się w muzyczną podróż z duetem SIKSA i Konstantym Usenką (odpowiedzialnymi za muzykę).

Planujemy dwa dni z „Kasparem” – 25 i 26 grudnia – wybierzcie tylko którego dnia Wam pasuje, rejestrujcie się i bądźcie z nami! Na obejrzenie przedstawienia macie cały dzień – spektakl dostępny będzie od 11:00. A wszystkim, którzy nie znają niezwykłej i pełnej tajemnic historii Kaspara (która wydarzyła się naprawdę!), podrzucamy garść linków. W artykule na blogu „Kim jest Kaspar”? [link do artykułu] opowiadamy o losach chłopca, o „szmerach w sercu” opowiada grająca Kaspara Alex Freiheit [link do artykułu]. Alex jest także gościem podcastu, w którym wspólnie z reżyserem Jakubem Skrzywankiem opowiada o przygotowaniach do premiery i o tym, jak zadziwiająca aktualna jest historia Kaspara [link do podcastu].

OBEJRZYJ ZWIASTUN SPEKTAKLU „KASPAR HAUSER”

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie www.vod.wspolczesny.szczecin.pl [link do strony: www.vod.wspolczesny.szczecin.pl].

Ads

facebook