Pamiętacie “Kobietę zagrożoną niskimi świadczeniami emerytalnymi”? Właściwie co to za pytanie, o niej nie da się zapomnieć! A kto jeszcze nie widział, już w tym tygodniu będzie miał okazję nadrobić.
Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi-7

Jak dziś pamiętamy to wzruszenie, błysk w oku, błysk na sukience, stukot obcasów i każde uderzenie pałeczki w werbel. Marię Dąbrowską, towarzyszącego jej za perkusją Kubę Fiszera i ich wyjątkowy, muzyczny spektakl “Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi” będzie można zobaczyć na deskach Teatru Małego już w najbliższą środę i czwartek o godzinie 19:00.

Nie bójmy się słowa recital, nie bójmy się słowa artystka. Wyśpiewa piosenki, przy których nasze mamy popłakiwały cicho w kuchni, waląc tłuczkiem w schabowego. Nawet w najbardziej niewygodnych butach, wystąpi tak, jakby się w nich urodziła. Jeszcze nie oswojona, a już zagrożona. Kobieta. Człowiek. Razem z jedynym perkusistą podłączonym do rytmu wszechświata, stworzą złocisty duet. Na ich niebie dwa słońca mogą płonąć jednocześnie.

Dąbrowska i Fiszer udzielili w ubiegłym sezonie wywiadu do podcastu, którego można posłuchać na naszym blogu [link]. W kasie Teatru zostało kilka (dosłownie!) wolnych miejsc na recital – jeśli jeszcze się wahacie, radzimy pospieszyć się z decyzją. Obiecujemy niezapomniane wrażenia 🙂 Do zobaczenia!

Ads

facebook