Spektakl z kobietą czy mężczyzną w tytule? Wybierz!

Otwieramy nowy sezon dwoma kultowymi tytułami: “Mad Women” w Malarnii i “Przyszedł mężczyzna do kobiety” w Teatrze Małym. To trzeba zobaczyć!
f1ot. www.pozaokiem.eu-5

Ręka do góry kto jeszcze nie widział? “Przyszedł mężczyzna do kobiety” to przezabawna komedia na aktorski duet. On i ona spotykają się na randce, która zaczyna się… fatalnie. Po serii kłótni i obelg, włączają płytę „Love story” i… zaczynają jeszcze raz. Oboje muszą przecież dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem, a samotnością…
Zostało dosłownie kilka miejsc na niedzielny spektakl o godzinie 17:00, jeśli jeszcze nie macie pomysłu na weekendowe popołudnie – zapraszamy do Teatru Małego! W rolach głównych Joanna Matuszak i Arkadiusz Buszko.

Natomiast już od dziś do niedzieli włącznie zapraszamy także na Malarnię – o 19:00 gramy “Mad Women”. Historia dzieje się w agencji reklamowej najwyższego szczebla obsługującej ważnych klientów. Pięć kobiet u władzy, z silną potrzebą dominacji i kontroli. Spotykają się na zebraniu w sprawie stworzenia kampanii nowego leku dla kobiet, który będzie rewolucyjną konkurencją dla Xanaxu. Wchodząc w role odbiorców kampanii, dowiadują się o sobie znacznie więcej niż mogły przypuszczać. Na scenie zobaczymy pięć mocnych kobiet teatru: Magdalenę Myszkiewicz, Ewę Sobczak, Barbarę Lewandowską, Magdalenę Wrani-Stachowską i Adriannę Janowską-Moniuszko.
Są jeszcze wolne miejsca, zajrzyjcie do nas koniecznie! Szczegóły w zakładkach REPERTUAR i BILETY.

  • sekretarz literacka Teatru Współczesnego w Szczecinie

Ads

facebook