Wirtualny teatr – czyli co słychać na naszej Czwartej Scenie

W naszych mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube wciąż pojawiają się nowe filmy z cyklu #CzwartaScena.
12

Siódmy odcinek Czwartej Sceny należał do ekipy spektaklu „Kaspar Hauser” (naszej ostatniej premiery na Dużej Scenie). Aktorzy zabrali nas do swojej sennej rzeczywistości, nawiązując do jednej ze scen przedstawienia.
W ósmym odcinku Czwartej Sceny obejrzeliśmy fragment z pierwszej próby muzycznej online do spektaklu „Król potworów” w reżyserii Marcina Libera na podstawie sztuki Michała Kmiecika „Na krawędzi”. W nagraniu wzięli udział muzyk Filip Kaniecki, Marcina Liber i Wojciech Sandach.
W dziewiątym odcinku Czwartej Sceny „Piknik pod Wiszącą Skałą” przenieśliśmy w domowe pielesze. Pensjonarki – Adrianna Janowska-Moniuszko, Barbara Lewandowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Anna Berek i Katarzyna Zarychta opowiedziały nam trochę o sobie i o tym, jak widzi je świat.
Dziesiąty odcinek zainspirowany był spektaklem „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” w reżyserii Natalii Sołtysik, a wystąpili grający w przedstawieniu Maria Dąbrowska, Grażyna Madej, Ewa Sobiech, Robert Gondek, Adam Kuzycz-Berezowski, Maciej Litkowski, Paweł Niczewski i Konrad Pawicki (na zdjęciu).
Obserwujcie nas na Facebooku, Instagramie i YouTube – wkrótce kolejne odcinki Czwartej Sceny!

Za realizację i montaż filmów odpowiada Piotr Nykowski (pozaokiem.info).

Ads

facebook