Wyjątkowy recital Marii Dąbrowskiej już w sobotę w Teatrze Małym

Już w najbliższą sobotę błysk cekinów na scenie Teatru Małego! Zapraszamy na premierę niezwykłego występu-recitalu aktorki Teatru Współczesnego, Marii Dąbrowskiej.

W sobotę, 12 maja o 19:00 zapraszamy do Teatru Małego na prapremierowy występ Marii Dąbrowskiej, aktorki naszego teatru i perkusisty Kuby Fiszera. W recitalu “Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi” usłyszymy przeboje m.in. takich wykonawców jak Maanam, zespół Desireless czy Alicja Majewska. Po prostu musicie to zobaczyć!

Nie bójmy się słowa recital, nie bójmy się słowa artystka. Wyśpiewa piosenki, przy których nasze mamy popłakiwały cicho w kuchni, waląc tłuczkiem w schabowego. Nawet w najbardziej niewygodnych butach, wystąpi tak, jakby się w nich urodziła. Jeszcze nie oswojona, a już zagrożona. Kobieta. Człowiek. Razem z jedynym perkusistą podłączonym do rytmu wszechświata, stworzą złocisty duet. Na ich niebie, dwa słońca mogą płonąć jednocześnie.

Gramy także w niedzielę, 13 maja o godz. 17:00, planujemy także zagrać pod koniec czerwca. Śledźcie naszą stronę i do zobaczenia w Teatrze Małym!

 

Fot. P. Nykowski.

Ads

facebook